Zmywanie cery oliwką hydrofilną

Na moim blogu możecie poznawać tajniki pielęgnacji cery nie tylko poprzez czytanie artykułów, ale również oglądając przygotowane przeze mnie filmiki. Dzisiaj prezentuję Wam jeden z nich, poświęcony prawidłowemu zmywaniu skóry.Filmik prezentuje unikalną, dwufazową metodę hydrofilnego zmywania cery, opracowaną przez biochemika dr Michaela Babora. Jest to połączenie naturalnej siły wody i oleju tworzące wyjątkowy, 2-fazowy system głębokiego oczyszczania skóry. Hydrofilne właściwości oliwki HY-ÖL firmy BABOR sprawiają, że z łatwością łączy się ona z wodą. Wraz z odpowiednio dobranym do rodzaju skóry koncentratem ziołowym na bazie wody (Phytoactive) dokładnie usuwa z powierzchni naskórka zarówno zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach jak i w wodzie, nie pozostawiając uczucia napięcia skóry.

,,,
3 comments on “Zmywanie cery oliwką hydrofilną
  1. Zestaw Oliwka + ziółka BABOR to najlepszy preparat do makijażu jaki kiedykolwiek gościł w mojej łazience. Mi najbardziej podpasowały „ziółka” w kolorze niebieskim. Twarz jest naprawdę super oczyszczona i nawet jak nie nałożyłam kremu na noc to i tak twarz pozostawała „zadbana”. Niestety cena jest jest dość wysoka, ale jeżeli kogoś stać to gorąco polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube